Novinky

TVD//žebříček

24. června 2011 v 17:19 | Stell
Na PopSugar byl opět souboj mezi vlkodlakama a nebo upírma z The Vampire Diaries, Twilightu a True Blood. Tak se podívejte na žebříček jak to dopadlo.
1.Ian Somerhalder(Damon)
2.Robert Pattinson (Edward)
3. Ashley Greene (Alice)
4. Kellan Lutz (Emmet)
5. Kristen Stewart (Bella)
6. Alexander Skarsgard (Eric)
7. Nina Dobrev (Katherine)
8. Peter Facinelli (Carlisle)
9. Paul Wesley (Stefan

TVD//Přesun

23. června 2011 v 20:49 | Stell
Třetí řada serialu The Vampire Diaries byla přesunuta z 8.září na 15.záři 2011.To je hrozný.. :D Já na to čekám strašně dlouho a ono se to ještě jako přesune!! :// No to je fakt hrozný.. :/ A co na to říkáte vy? :)

The Vampire Diaries // Świat Seriali (POLAND)

12. června 2011 v 14:29 | Stell
TVD se oběvily v Polském časopisu..


Hlášky TVD ;D

13. května 2011 v 18:09 | Stell
Stefan: Dnes nezemřeš.
Damon: Jaký je plán, Supermane?
Stefan: Najdem způsob jak z toho ven.
Damon: Oh, ano. Zázračný lék. Hodně štěstí při hledání.
Alaric: Je mi líto, ale zastihli jste někoho, kdo právě není v provozu.
Jeremy: Přivedla jsi mě sem, abych se kouknul na holčičí film.
Elena: Koukni kdo nemohl odolat epickému románu.
Elena: Filmový večer má být rozptýlení. Zítra se můžeme vrátit k našemu pravidelnému dramatu.

Some spoilers about next episodes TVD

21. dubna 2011 v 9:39 | Lady Vampire ;)


  • Všechny následující epizody mají názvy, které nabývají až filosofického významu.The Last Day, dostala název po Elenině doufáním a o přežití svých blízkých, bude mimochodem i obsahovat něco o Elenině vzpomínkách. Bude to taková nostalgie. Navíc se v této epizodě vrací Tyler po obdržení jakéhosi znepokojujícího telefonátu.
  • Epizoda The Sun Also Rises, což v překladu znamená Slunce také vychází, bude o tom, že naše hlavní hrdiny čeká dlouhá noc, ale na konci této noci by mohlo být přeci jen něco světlého, něco dobrého. Že i potom všem, co si prožijí je čeká nějaká světlá událost, že jim ještě zbývá plamínek naděje. Ovšem je jasné, že někdo zemře. Julie Plec říká: "Smrt je velmi, velmi tragická událost. Je to bolestivé pro všechny, z různých důvodů."
  • Zároveň Julie řekla, že společně s tímto příběhem, který skončí úderem rituálu se vyvíjí ještě jiný, prozatím skrytý příběh.
  • Zatímco se Damon pokouší o to, aby mu Elena odpustila, pročítá si opět okamžiky z roku 1864 s Katherine, jaké chyby udělal i tehdá a jestli je neudělal i teď. Takže se jistě dočkáme flashbacků.
  • Je jisté, že ve třetí série se charaktery postav začnou hodně vyvíjet, měnit. Dočkáme se velikých změn v charakterech postav. Je to skvělé, protože to znamená, že i seriálové postavy se mohou ubírat různými směry. Některé z nich dokonce narazí na nějaký problém a začnou z něj být unavení...

Pozvánka na Valentýnskou TVD Párty + Nová adminka

8. února 2011 v 20:38 | HankaK
Tak. Prvně bych se Vám chtěla představit, když už Vám sem budu psát.. Jmenuji se Hanka K. , na internetu vystupuji pod přezdívkou HankaK. Možná mně znáte z blogu www.HankaK.blog.cz . To je asi všechno :) Pokud máte nějaké dotazy, pište do komentářů :)

A teď k té párty:
the-vampire-diaries-forewer
Co tam bude? Soutěže, super fotky a zábava!!
Musím přijít hned v 14:45? Nemusíš! Ale rok na tebe čekat nebudeme! :)
Co můžu vyhrát? Reklamu, diplomy nebo třeba popisky do menu.Tak, to je nejspíš vše. Máš nějaké dotazy? Piš do komentářů! :)

.. A nezapomeňte přijít :))

New Season 2 Still Additions

11. ledna 2011 v 18:02 | Sabina
Máme tu fotky z 2 série Katarina jako oběď.2x12 The Descent//More new stills

11. ledna 2011 v 15:29 | Lady Vampire :-*
Už se objevily nově fotky k dílu 2x12.Je jich docela dost.:D
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Nová spoluadminka!!

9. ledna 2011 v 17:20 | Sabina
Ahojky!
Jsem nová spoluadminka. Jmenuji se Sabina. Tak se budu i takhle jmenovat. Teďkom nemám žádný blog, tak budu všechnu sílu dávat na tento blog. Myslím, že mě to půjde. Jestli se chcete na něco zeptat tak můžete. Snad budete se mnou spokojeni!
Tak zatím čauky!

Damon´s Shower Scene with Andie Star (Dawn Olivieri)

2. ledna 2011 v 18:29 | Lady Vampire :-*
the-vampire-diaries-forewer.blog.cz
Ohledně Damonovy kouelové scény s "krásnou dívkou" bylo spoustu řečí. Nyní vám však s jistotou mohu říct, že to nebude Nina Dobrev jako Elena nebo Katherine. Bohužel. Postava, která bude hrát Damonův nový milostný záměr (kolik už jich bylo?) bude nová postava ve Vampire Diaries!

Je to herečka Dawn Olivieri, která se s námi podělila o deset svých oblíbených věcí roku 2010, včetně zapařené scény s Damonem ve své nové vzrušující roli v tomto seriálu seriál.

Číslo 9 na jejím seznamu oblíbených věcí v roce 2010 je získání role Andie Star a hraní s Ianem Somerhalderem jako zájem jeho lásky v show. Byla to šťtastná dívka, která strávila nespočet hodin s Ianem v koupelně? Dawn dodala, že stále na této scéně pracují, a že to miluje.
 
 

Reklama